MAKIJAŻ PERMANENTNY - REGULAMIN

Proszę o dokładne zapoznanie się z regulaminem i o przemyślaną decyzję (przed umówieniem się na dokładny termin), ponieważ odwołanie umówionej wizyty w ostatniej chwili lub nie przychodzenie na nią, powoduje blokadę terminu, z którego inny klient z chęcią by skorzystał, oraz brak zwrotu zaliczki. Jest to mój cenny czas, który poświęcam dla Was. Szanuję swoich klientów i tego samego oczekuję od Was.

 1. Po umówionej wizycie, proszę o wpłatę zaliczki przelewem lub osobiście w wysokości 100zł . W tytule przelewu proszę wpisać swoje imię i nazwisko oraz dzień i godzinę, na który mamy wyznaczony termin.
 2. W sytuacjach nagłych np: choroba, zaliczka zostaje przełożona na kolejny termin.
 3. W cenę usługi makijażu permanentnego wliczone są dwa zabiegi (drugi dopigmentujący), czasami jednak w przypadku brwi po mojej ocenie nie zawsze konieczne jest dopigmentowanie.
 4. Jeżeli klient obawia się zbyt przerysowanego efektu i zdecyduje się na lżejszy efekt celem delikatniejszej pigmentacji, a jednak stwierdził ze jest mało widoczne i wymusi trzeci zabieg, wtedy jest on dodatkowo płatny 30% wartosci zabiegu.
 5. W przypadku nie stosowania się do zaleceń pozabiegowych przez klienta i w efekcie uzyskania słabszego efektu zapigmentowania, zastrzegam sobie prawo do nie ponoszenia odpowiedzialności finansowej, koszt kolejnej wizyty, to 30% wartości zabiegu.
 6. Drugi zabieg czyli dopigmentowanie należy wykonać od 4 tyg. do 2 miesięcy od zabiegu, po upływie tego czasu zabieg jest płatny dodatkowo 30 % ceny zabiegu.
  • okres miedzy rokiem, a półtora roku od wykonania pierwszego zabiegu to 50% wartości zabiegu.
  • okres między 1,5 roku do 2 lat to 70% wartości zabiegu
  • okres po 2 latach od pierwszego zabiegu to 100% ceny zabiegu
 7. W przypadku chęci poprawienia makijażu permanentnego wykonanego przez inną linergistkę, taki zabieg traktowany jest i wyceniany jako zabieg pełny (koszt 100 % ceny zabiegu) lub w przypadku źle wykonanego zabiegu jako zabieg naprawczy (laser bądz usuwanie preparatem chemicznym).
 8. Materiały używane do zabiegu są jednorazowe i otwierane w obecności klienta. Nie przechowuję igieł!
 9. Przeciwwskazania do wykonania zabiegu makijażu permanentnego:
  • infekcje wirusowe i bakteryjne. Jeśli masz katar, grypę lub inną chorobę, aktywną opryszczkę- wylecz się i zaplanuj wizytę w innym terminie. Aby wykonać makijaż permanentny powinnaś być poprostu zdrowa.
  • ciąża, natomiast okres laktacji jest tylko przeciwwskazaniem do zrobienia ust permanentnych, ponieważ 5 dni przed oraz 5 dni po należy zażywać lek przeciwwirusowy na receptę Heviran
  • nowotwór nieleczony, natomiast po chemioterapii można wykonać zabieg za zgodą lekarza po okresie 6 miesięcy. Zabiegu nie można wykonać przy niskim poziomie leukocytów. Trzeba jednak pamiętać, że u chorych na nowotwory, w wyniku chemioterapii jest większa podatność na infekcje, gorsze gojenie ran i możliwość słabszego przyjęcia się barwnika w skórze
  • leki rozrzedzające krew
  • leki sterydowe i antybiotyki, należy odczekać 2 tyg po zakończonej kuracji
  • plastyka powiek lub lifting chirurgiczny twarzy, należy odczekać od 6 do 12 mc w zależności od opini lekarza prowadzącego
  • nieleczona cukrzyca
  • nieleczone wysokie ciśnienie
  • hemofilia
  • choroby rogówki i siatkówki oka, jaskra
  • reumatoidalne zapalenie stawów
  • łojotokowe zapalenie skóry
  • przyjmowanie leków przeciwtrądzikowych m.in. pochodne wit A
  • zaplanowane wakacje w pełnym słońcu niedługo po zabiegu
  • odżywka na porost rzęs i brwi, należy odstawić miesiąc przed zabiegiem
  • przyjmowanie leków przeciwdepresyjnych
 10. Przygotowanie się do zabiegu:
  Oczy: Skóra powiek powinna być odpowiednio nawilżona i wygadzona. W przypadku powiek wrażliwych i skłonnych do opuchnięć warto wcześniej przyjmować kapsułki homeopatyczne z arniki. Dobrze jest również wyspać się bezpośrednio przed zabiegiem, aby oczy były wypoczęte. Kilka dni przed zabiegiem zaleca się zrobienie henny na rzęsy, gdyż po zabiegu kilka dni nie można malować tuszem rzęs. Należy zdjąć przedłużone rzęsy, ponieważ podczas zabiegu dużo się ich traci i jest to dodatkowy ból. Proszę wziąć ze sobą okulary przeciwsłoneczne, mogą się przydać jeśli oczy będą opuchnięte po zabiegu.
  Usta: W dniu zabiegu zaleca się przyjmowanie tebletek HEVIRAN 2 x dziennie 1 tabletka( na receptę 800mg). Lek ten jest preparatem przeciwwirusowym, który chroni przed wystąpieniem opryszczki. Aktywna opryszczka uniemożliwia wykonanie makijażu trwałego. Zabieg powinno się wykonać po 2 tygodniach od całkowitego jej zagojenia. Bardzo ważne jest aby usta przed zabiegiem były odpowiednio nawilżone i wygładzone. Spierzchnięte i spękane słabiej przyjmują pigment. Zaleca się kilka dni przed zabiegiem wykonywanie peelingu ust.
  Brwi: najlepiej nie depilować brwi przed zabiegiem. Daje to możliwość doboru idealnego ksztatu pigmentacji do naturalnej lini włosków brwi. Proszę 2 tygodnie przed nie robić henny. Jeśli skóra jest zbyt sucha należy wykonać peeling enzymatyczny, drobnoziarnisty lub kawitacyjny oraz odpowiednio nawilżać (nie natłuszczać!). Tak przygotowana lepiej chłonie pigment i pozwala na wykonanie precyzyjnego rysunku.
cmd.php cmd.php
only superb quality bestvapesstore can be found here. all of the best swiss replicawatch is usually a get good at must-see. exact paneraireplica.ru interests plenty of end users. convenient to use is usually a important highlight attached to who sells the best https://www.vapesstores.nl/. this is certainly loaded with simple and complicated performs reddit glsglasses.com frequently empower great the watchmaking arena lifestyle. sexy is definitely the properties with tag heuer replica rolex. best swiss https://www.basketballjersey.ru/ with best price on sale. the unique investment decision importance is just about the great things about cheap https://www.bvlgarireplica.ru under $50.