MAKIJAŻ PERMANENTNY

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI – IDEALNA LINIA BRWI

Idealna linia brwi to coś niespotykanego. Kobiety często narzekają, że ich brwi są nierówne, za wąskie, za krótkie lub zbyt rzadkie lub w ogóle ich nie ma. Samodzielna depilacja brwi, ciągłe robienie henny, rysowanie kształtu kredką czy konturówką to zabiegi krótkotrwałe i uciążliwe. Dzięki makijażowi permanentnemu brwi możesz odzyskać naturalny kształt z pięknym łukiem brwiowym podkreślającym Twoją urodę.  Makijaż permanentny brwi w moim wykonaniu odmieni każdą kobietę.

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI POWDER EFFECT

Powder effect w makijażu permanentnym brwi polega na wykonaniu rysunku brwi, który sprawia wrażenie delikatnego cienia , jak świeżo zrobiona henna. Najpierw rysujemy kształt brwi kredką i wspólnie go omawiamy, następnie wprowadzam pigment pod naskórek. Efekt cieniowania sprawia, że brwi mają naturalny wygląd. Makijaż jest lekki, naturalny i świeży.  Delikatnie uzupełnia braki w łuku brwiowym oraz podkreśla jego kształt. Aby Twoje brwi zawsze wyglądały pięknie, powinnaś je dopigmentować od roku do dwóch lat, w zależności od stopnia wyłuszczania się Twojej skóry.

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI – TO WARTO WIEDZIEĆ PRZED ZABIEGIEM

Przed zabiegiem makijażu permanentnego brwi pozwól niech odrosną i staną się naturalne, wtedy łatwiej będzie mi ocenić jaki jest Twój naturalny kształt brwi. Zaproponuję Ci kształt brwi, który najbardziej będzie pasował do Twojej urody. Pamiętaj, aby zadbać również o kondycję Twojej skóry. Jeśli skóra w okolicy brwi jest sucha i łuszczy się, wykonaj peeling i nawilżaj je. Dobrze przygotowana skóra lepiej przyjmuje pigment przez co Twój makijaż będzie bardziej trwały. Nie wolno wykonywać makijażu permanentnego bezpośrednio przed urlopem, gdzie planujemy opalanie, ponieważ promieniowanie słoneczne może w dużym stopniu wyłuszczyć nam pigment i zaburzyć proces gojenia.

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI – TUŻ PO ZABIEGU

Tuż po zabiegu skóra może być delikatnie opuchnięta lub zaczerwieniona. Jest to stan przejściowy, który szybko mija. Brwi permanentne tuż po zabiegu są bardzo wyraziste. Może wydawać Ci się, że są za mocne. Pamiętaj, że w ciągu 7 dni od zabiegu naskórek złuszczy się i makijaż stanie się jaśniejszy o około 50%-30 %. Z tego względu konieczna jest druga wizyta podczas której kolor jest dosycony lub ewentualnie przyciemniony jeśli okazał się dla Ciebie zbyt jasny. Na pierwszej wizycie zazwyczaj dobieram kolor jaśniejszy, abyś się z nimi oswoiła.

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI – PIELĘGNACJA PO ZABIEGU

Po zabiegu makijażu permanentnego brwi dbaj o skórę wokół nich szczególnie delikatnie. Po zabiegu nie należy myć skóry mydłem, tonikiem lub mleczkiem do demakijażu. Bezpośrednio po zabiegu, do końca dnia dosyć często przemywamy brwi wilgotnym wacikiem, ponieważ będzie się wydobywać osocze, które nieprzecierane utworzy nam większy strupek. Od dnia następnego brwi przemywmy dwa razy dziennie. Smarować należy dopiero od 4 dnia, kiedy na strupku pojawiają się tworzyć pęknięcia .Kremem smarujemy bardzo cienką ilość, nie można doprowadzić do zatłuszczenia brwi ponieważ strupki się odparzą i zbyt szybko zejdą. Ok 4 doby niestety możesz odczuwać swędzenie, które jest naturalnym procesem gojenia sie skóry, nie wolno drapać strupków, nie wolno dotykać pigmentowanej skóry. Przez 2 tygodnie należy unikać basenu, sauny oraz opalania również w solarium.

Uwaga! Jeśli nie zastosujesz się do powyższych zaleceń, Twoje brwi narażone są na odbarwienia.

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI – PIELĘGNACJA PO ZAGOJENIU

Nie pozwól, aby Twoja skóra przesuszyła się. Nawilżaj ją delikatnym kremem nawilżającym lub łagodzącym i chroń przed słońcem.

Uwaga : kolor stabilizuje sie do miesiąca, a całkowity efekt uzyskujemy miesiąc po dopigmentowaniu.

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST 

Makijaż permanentny ust to przede wszystkim doskonały kontur ust. Dzięki makijażowi permanentnemu możesz wyrównać asymetrię ust. Oferuję kilka metod pigmentacji ust: ombre lips, lillylips, aquarelle lips. Każda z tych pigmentacji różni się od siebie drobnymi istotnymi szczegółami, które omawiam z Tobą podczas konsultacji. Wiele kobiet ma rozmyty i nierówny kontur ust. Często po przebytych opryszczkach kontur zanika, rozmywa się i zmienia kształt ust. Makijaż permanentny ust jest po to, by nadać ustom ich prawidłowy kształt, który podkreśli i wydobędzie urodę kobiety.Każda pigmentacja jest wykonywana bardzo starannie i delikatnie wraz ze znieczuleniem.

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST – POSTĘPOWANIE PRZED ZABIEGIEM

Zalecamy odpowiednie przygotowani do makijażu ust ponieważ ta strefa jest szczególnie podatna na infekcje. Podczas zabiegu naskórek ust ulega naruszeniu, co może uaktywnić opryszczkę. Dlatego w dniu zabiegu koniecznie zażyj lek na receptę Heviran ( 800mg) 2x dziennie i przez następne 3 dni. Pomoże on uchronić Twoje usta przed wystąpieniem opryszczki lub ją w znaczny sposób załagodzić. Przed zabiegiem zadbaj również o doskonałe nawilżenie i odżywienie ust. Dobrze nawilżona skóra łatwiej przyjmuje pigment, makijaż permanentny lepiej się utrzymuje i rysunek jest bardziej dokładny. Przed takim zabiegiem polecam wykonanie delikatnych peelingów, które wygładzą i nawilżą skórę wokół Twoich ust.

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST – POSTĘPOWANIE PO ZABIEGU

Twoje usta po zabiegu będą lekko opuchnięte a skóra wokół nich zaczerwieniona. Po kilku godzinach sytuacja wróci do normy. Nie przejmuj się, jeśli po zabiegu Twój kolor ust będzie ciemniejszy niż oczekiwałaś. To naturalne, nawet w przypadku delikatnego makijażu. W ciągu 7 dni makijaż wyłuszczy się i jego barwa stanie się jaśniejsza nawet o 70%. Dlatego tez obowiązkowa jest druga wizyta,  dopigmentowanie ust. Nie polecam znieczulenia stomatologicznego gdyż zaburza kształt ust oraz powoduje niebotyczną opuchliznę.

Po zabiegu makijażu permanentnego ust przez 3 dni przyjmuj jeszcze preparat przeciwwirusowy Heviran, który będzie chronił Cię przed opryszczką. Pamiętaj, aby szczególnie dbać o okolice ust. Nie trzyj i nie dotykaj ust. Dbaj o ich higienę. Nie powinnaś myć ich mydłem. Codziennie, dwa razy dziennie przemywamy usta wilgotnym wacikiem i stosuj tylko krem, który Tobie dam w dniu zabiegu ok 3 razy dziennie, cienką ilość. Po każdym posiłku osuszaj usta.Nie należy przez ok 2 tygodnie od zabiegu stosować swoich pomadek lub błyszczyków. Przed około 2 tygodnie po wykonanym makijażu permanentnym ust nie należy korzystać z basenu, zabiegów SPA, sauny i solarium.

Uwaga! Jeśli nie zastosujesz się do powyższych zaleceń, na Twoich ustach mogą wystąpić odbarwienia makijażu.

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST – PIELĘGNACJA PO ZAGOJENIU

Po zagojeniu usta nawilżaj i unikaj również opalania pigmentowanej skóry i ostrych peelingów.

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU 

Przed zabiegiem makijażu permanentnego oczu zadbaj o nawilżenie skóry wokół oczu. Jeśli skóra wokół Twoich oczu jest wrażliwa i możesz wspomóc się suplementacją z arniki. Na kilka dni przed zabiegiem nie wykonuj henny rzęs.  Bardzo ważne aby nie wykonywać makijażu permanentnego oczu jeśli używałaś odżywki na porost rzęs, należy po odstawieniu odczekać minimum miesiąc.

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU – POSTĘPOWANIE PO ZABIEGU

Po zabiegu Twoje oczy mogą być opuchnięte, lekko zaczerwienione i będą sprawiać wrażenie zapłakanych. Jest możliwe, że następnego dnia będą bardziej opuchnięte, ale niekoniecznie, każda skóra reaguje inaczej.

Bezpośrednio po zabiegu barwa kresek jest intensywna. Dotyczy to nawet delikatnego makijażu. Nie powinnaś się tym martwić, ponieważ w ciągu 4 do 7 dni makijaż wyłuszczy się i kolor zblednie do 50% barwy wyjściowej. Ze względu na wyłuszczanie się naskórka obowiązkowo należy wykonać drugi zabieg, podczas którego makijaż jest wzmacniany i nabiera ostatecznego kształtu. Przez kilka dni po zabiegu o pigmentowaną skórę należy dbać szczególnie delikatnie. Skórę poddaną pigmentacji nie wolno myć mydłem, tonikiem i mleczkiem do demakijażu, należy codziennie przecierać wacikiem wilgotnym i najważniejsze : nie smarować żadnym kremem! Okres gojenia odbywa się na sucho! Nie wolno zdrapywać strupków. Będzie odczuwalne swędzenie skóry. Przed około 2 tygodnie po wykonanym makijażu permanentnym oczu nie należy korzystać z basenu, zabiegów SPA, sauny i solarium. Dla swojego bezpieczeństwa nie używaj cieni i tuszu do rzęs. Uwaga! W przypadku nie przestrzegania powyższych zasad mogą wystąpić odbarwienia.

 

MAKIJAŻ PERMANETNY - REGULAMIN

we offer 2017 hottest swiss https://www.vapesstores.de/ e shisha. https://fakepatekphilippe.ru usa instructing online watchmaking trained professionals. rolex swiss https://www.datewatches.com/ has long been passionate about watchmaking talent. best Ǧ˦ŦʦӦѦϦͦɦʦ ӦҦɦæѦ provided here are crafted following the original ones meticulously. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality liverpool-fc.ru forum guard. exacting expectations have become the facets relating to fake rolex usa. high quality luxury mexicojersey.ru for men and women. https://www.cartierreplicas.ru for sale workmen pga masters wholly commited. https://www.lolo.to forum gets to the level of art at the palace level.